ВЕЛОСИПЕДНЕ СВІТЛО ONRIDE

09Сер

ВЕЛОСИПЕДНЕ СВІТЛО ONRIDE

 

 

Що для вас найважливіше у велосипеді? Безперечно, для аматорів вело - це фан, радість від руху, незрівнянне відчуття свободи, незабутні подорожі і неймовірні пригоди. Це - крутий стиль, вишуканий фетиш, цікаві люди, вірні друзі і нові захоплення. Це - ефективні тренування, струнке тіло і міцне здоров’я. У професійному ж спорті - до всього цього ще й непомірні страждання і самопожертва.

 

Але є одна надважлива річ, відсутність якої може за лічені секунди перекреслити всі переваги від серйозних занять велоспортом чи простих дружніх покатеньок. Безпека. Безпека понад усе. Велосипедист на дорозі - рівноправний учасник руху, що має не тільки права, але й обов’язки. Катаючи у сутінках чи вночі без світла, байкер наражає себе та інших на страшну небезпеку. Помітний на дорозі - значить живий і здоровий.

 

Отже, мова піде про велосипедне світло ONRIDE. Асортимент широченний, вибір величезний, тут без системного підходу і детального огляду не розібратися. Погнали.

 

ГАБАРИТНІ ЛІХТАРІ НА БАТАРЕЙКАХ

 

Застосування широко розповсюджених та доступних елементів живлення типу AAA, які ще називають “міні-пальчиковими”, у велосипедних ліхтарях робить їх універсальними для використання як у місті, так і у далеких подорожах і тривалих походах. Натомість легкі та компактні блимавки живляться від мініатюрних пласких батарейок-”таблеток” типу CR2032.

 

Розпочнемо з невмирущої класики, впізнаєте? Гадаю, у кожного, хто починав катати ще в 90-х, була подібна блимавка, і не важливо, від якого виробника. Знайомий дизайн, захищений від вологи корпус, надійне кріплення до підсідельного штиря на міцний пластиковий хомут. Завдяки простій конструкції кліпси блимавка легко знімається та кріпиться на ремінець велорюкзака. П’ять світлодіодів, три простих режими (постійний, блимання та перебіг) а також живлення від двох “міні-пальчикових” батарей AAA робить цю модель дуже економною та привабливою для використання велотуристами.

 

NIP

Дуже компактна і легка блимавка з одним світлодіодом та двома пласкими батарейками CR2032. Просте і універсальне кріплення на гумовому джгуті дозволяє причепити NIP практично до будь-чого: до підсіделки, до шолома чи до лямки велорюкзака. Кнопка, що вбудована прямо у еластичний корпус-розсіювач, по черзі перемикає режими: швидке блимання, нормальне блимання, постійне світіння, вимкнено. Цю модель можна порекомендувати тим, їздить bike to work у якості запасної чи другої блимавки, і ви в будь-якому разі не залишитесь на дорозі без заднього світла.

 

LIT10 REAR / FRONT

У мініатюрному і легкому пластиковому корпусі міститься один червоний світлодіод, що живиться від двох елементів CR2032. До підсідельного штиря блимавка кріпиться за допомогою еластичного ремінця, без застосування інструментів. Постійне світло або блимання перемикається кнопкою на корпусі.

 

Є також версія переднього ліхтаря з білим світлодіодом.
LIT30 REAR / FRONT

 

Модель LIT30 така ж компактна, як і LIT10, але алюмінієвий корпус надійніший і виглядає дуже стильно. Кнопку вбудовано прямо у лінзу-розсіювач, а у корпусі передбачені спеціальні вирізи для кращої бокової видимості. Потужний світлодіод живиться двома батарейками CR2032. Ремінець такий самий, як у молодшій моделі.

 

Для повного стильного комплекту окремо доступна версія переднього ліхтаря з білим світлом.

 

 

 

DUAL

 

 

 

 

Хто є поціновувачем усього надлегкого, лаконічного та компактного? Хто, якщо і встановлює взагалі на свій дорогоцінний байк якесь додаткове обладнання, то воно має бути настільки мініатюрним та непомітним, нібито його там нема зовсім? Хто разом з тим є найвитонченішим фетишистом стосовно вибору кольору та стилю? Шосер. Спортсмен, чи любитель, що однаково у всьому хоче бути схожим на своїх кумирів-професіоналів.

 

Шосейники зазвичай виїжджають на свої тренування вранці чи вдень, і здебільшого дуже рідко катають у темряві, коли їм дійсно може знадобитись світло. Цей тип велосипедистів звик точно розраховувати та тримати під контролем практично все: час, кілометри, пульс, калорії і грами. Тому шосер у сутінках - або повертається з “тривалого”, або десь затримався через прокол чи що. І, звичайно, він не ніяк може дозволити собі таке недбальство щодо своєї безпеки, як не мати для подібного випадку габаритного світла.

Комплект DUAL включає в себе передній та задній ліхтарі, що містять по два білих або червоних світлодіода відповідно. Кожен живиться від пари мініатюрних пласких батарей CR2032, що, звичайно, є найкращим вибором, якщо зважити такі критерії, як компактність, вага, нечасте використання та, власне, вартість. Три режими роботи: постійне світіння, одночасне та почергове блимання. Конструкція корпусу, що об’єднаний з еластичною стяжкою, забезпечує чудову бокову видимість і надійне універсальне кріплення. Широкий вибір популярних кольорів (чорний, білий, жовтий, зелений, блакитний, червоний, рожевий та фіолетовий) дозволить підібрати свій DUAL під, скажімо, улюблене забарвлення обмотки керма, або витримати строгий стиль.

А що ж робити іншим байкерам, котрим теж до вподоби яскраві блимавки DUAL? Не обмежуйте себе у своїх бажаннях, ми не заганяємо вас у якісь рамки. Навпаки - будьте собою, будьте стильними.

 

SUNNY

 

 

Оновлена версія класичної блимавки з п’ятьма світлодіодами на двох батарейках типу AAA. Перевірене часом кріплення з кліпсою та абсолютно надійним пластиковим хомутом. Кут нахилу регулюється за допомогою хрестоподібної викрутки. Три режими роботи (постійний, блимання та перебіг). Просто, економно і надійно.

 

TIPTOP

 

 

Дизайн і конструкція абсолютно аналогічні попередній моделі. Відмінність полягає лише у використанні пакетної LED-стрічки замість п’яти окремих світлодіодів. Всього два режими (постійний і блимання), але джерело світла помітно яскравіше. Прозорий розсіювач забезпечує гарну бокову видимість.

 

SCREEN

 

Якщо багажник на вашому байку встановлено на постійній основі, а блимавка на підсіделці часто перекривається велосумкою чи іншим вантажем, вам безсумнівно потрібен цей універсальний ліхтар-катафот, що закріплюється безпосередньо на спеціальні стандартні отвори у багажнику за допомогою двох гайок. Три світлодіоди за допомогою лінзи та розсіювача забезпечують як сфокусований потік, так і бокову видимість. Живлення від двох стандартних батарей AAA робить цей габаритний ліхтар універсальним для використання, як у поїздках по місту, так і у тривалих подорожах. Навіть якщо у вас немає ніякої можливості замінити батарейки, ви все ще маєте повноцінний великий світловідбивач - простий пасивний засіб безпеки на дорозі.

 

PULSAR

Дуже яскрава блимавка на основі двох потужних світлодіодів. Один видає сфокусований за допомогою лінзи потік, а інший через розсіювач забезпечує чудову бокову видимість. Вологозахищений корпус та живлення від стандартних “міні-пальчиків” AAA дозволяє використовувати цю блимавку не тільки у місті, але й у тривалих поїздках і походах. Три режими роботи (постійний, одночасне блимання та почергове блимання) перемикаються кнопкою, яку легко намацати на ходу. Кріплення за допомогою пластикового зубчатого хомута дозволяє встановити PULSAR на підсіделку без використання інструментів.

 

VIVID

 

П’ять яскравих світлодіодів разом з двома фокусуючими лінзами та розсіювачем прекрасно справляються із своєю головною задачею - привернути живу увагу до велосипедиста на дорозі. Особливо ефективним є “біжучий” режим, що нагадує блимання світлофора на залізничному переїзді. Прозорий корпус забезпечує гарну бокову видимість. Живлення від двох стандартних батарей типу AAA. Еластичний ремінець дозволяє закріпити цю блимавку на підсідельний штир будь-якого діаметра, а завдяки квадратній кліпсі сам ліхтар можна встановити як горизонтально, так і вертикально.

 

SHINY

 

 

Для любителів легких і компактних, простих і надійних ліхтарів. Стрічка із 15-ти міні-світлодіодів високої яскравості живиться від двох “таблеток” CR2032 і працює у двох режимах: постійний і блимання. Вологозахищений корпус витримає і дощ, і грязюку, і навіть брід через річку. Квадратна кліпса дозволяє встановити блимавку вертикально або горизонтально, а з міцним силіконовим хомутом вона ніколи не загубиться.

WARM

 

 

Живлення такого ж, як і в SHINY, пакету із 15-ти світлодіодів за допомогою широко доступних елементів типу AAA робить модель WARM набагато універсальнішою у використанні, хоча і не такою ультракомпактною. Вологозахищений і повністю прозорий корпус, через який видно всю електронну начинку пристрою, виглядає дуже привабливо, а головне - забезпечує неперевершену бокову видимість. Кріплення повністю аналогічне моделі SHINY - вертикальне або горизонтальне.

 

 

Коментарі