ONRIDE ОСВІЧУЄ ШЛЯХ

13Сер

ONRIDE ОСВІЧУЄ ШЛЯХ

ФАРИ ONRIDE 

 

Для початку давайте розберемося з питанням, чим фара відрізняється від габаритного ліхтаря? Габаритне світло (як заднє, так і переднє) призначене для позначення велосипедиста на дорозі для інших учасників руху і здебільшого не освітлює шлях для самого байкера. Фара ж, на відміну від ліхтаря, забезпечує сфокусований потік світла, створюючи на дорозі попереду райдера так звану світлову “пляму”, і таким чином освітлює шлях. Отже, оптика фари - це, у першу чергу, лінза, а не розсіювач. Night ride - поїхали!

 

SILL

 

 

SILL - це найпростіша фара у модельному ряду ONRIDE з одноватним світлодіодом підвищеної яскравості, що живиться від трьох стандартних “міні-пальчиків” типу AAA. Для економії батарей на освітлених ділянках дороги є сенс використовувати фару у режимі блимання (до 40-ка годин роботи), у режимі постійного світла живлення вистачає на 20-ти годин. Простий пластиковий корпус, бічні елементи лінзи забезпечують бокову видимість. Універсальне кріплення за допомогою міцного еластичного ремінця, регульований кут у горизонтальній площині.

 

ZOOM

 

 

Ця фара також містить яскравий світлодіод потужністю 1Ват, що працює у режимі постійного світла або блимання і живиться від трьох елементів типу AAA. Проте, як можна здогадатися, власне, із назви, ZOOM має регульовану оптику, що дозволяє змінювати розмір світлової плями: від сфокусованої до розсіяної. Надійне пластикове кріплення не потребує інструментів, а саму фару можна легко зняти з керма і використовувати як ручний ліхтарик.

 

FLAME

 

Іще яскравіший світлодіод дає максимальний потік у 150Лм. Три режими роботи: на половину потужності (до 6-ти годин роботи трьох батарей типу ААА), на повну потужність (до 3-х годин) та блимання. Еластичне кріплення з поворотним елементом дозволяє швидко встановити і чітко спрямувати фару, а також легко зняти її, щоб використовувати як ручний ліхтарик.

 

KID20

 

Цей “малюк” має пару півватних світлодіодів, які сфокусовані в одну яскраву світлову пляму. На нічні перегони з ним, звичайно, не попреш, але їздити вулицями - якраз те, що треба. У дійсно компактному і легкому вологозахищеному корпусі міститься літій-полімерний акумулятор 3,7В ємністю 400мА

Коментарі