26Жов

А ВИ ВЖЕ РОЗІБРАЛИСЯ, ЩО ТАКЕ OUT MOLD ТА IN MOLD? ЯКЩО НІ, ЦЯ СТАТТЯ САМЕ ДЛЯ ВАС!

Припустимо, що ви шукаєте велосипедний шолом. Цікавлячись темою, ви заходите в інтернет-магазин і бачите в описі примітку, що він виготовлений за технологією in mold або out mold. Назви можуть трохи відрізнятись і деякі компанії навіть мають авторське право на певні словосполучення, але суть від цього не змінюється. Що ці назви означають? Давайте ж розберемось.

Читати
26Жов

ІСТОРІЯ ВИНАЙДЕННЯ ВЕЛОСИПЕДНИХ ДЗВІНКІВ.

Звичайна історія: їдеш собі велодоріжкою, а попереду повільно йде молода мати з немовлям. Прямо по велодоріжці. Нікуди не поспішає. Знаків не бачить. Правила дорожнього руху не читала. І взагалі, що ви тут роз'їздилися, я тут з дитиною ващє-та!

Читати
26Жов

ДЕТАЛЬНИЙ ОГЛЯД ЛІНІЙКИ ВЕЛОСИПЕДНИХ СУМОК ONRIDE.

В цьому огляді ви дізнаєтесь про сумки OnRide. До сезону 2017-2018 ми підготували три трикутні моделі, одну для смартфона та чотири (насправді, сім — про це нижче) підсідельних сумки різного об'єму та варіантів кріплення.

Читати
23Лис

СВІТЛО ONRIDE!

Йде друга година стоянки у заторі. Фоном грає радіо, але його ніхто не слухає. Вже не хочеться навіть реагувати на все, що відбувається на дорозі. А що відбувається? Нічого. Стоїмо. Аж раптом зліва розмита пляма червоного світла б'є хуком у скроню! Світло випалює очі. Трясця цим велосипедистам! Їх то не бачиш на дорозі, то вони світяться так, що з тими ліхтарями у Борисполі можна літаки саджати.

Читати
01Гру

В сімействі насосів ONRIDE поповнення!

  Зустрічайте великий вибір насосів, що відповідають широкому спектру вимог велосипедистів. Насоси: високого тиску |  компактні |  підлогові Veloportal - Офіційний дистриб'ютор TM ONRIDE

Читати
11Гру

Результати першого розіграшу від TM ONRIDE

Результати першого розіграшу від TM ONRIDE

Читати
28Гру

З Новим 2018 роком та Різдвом!

 Друзі! Від усього серця вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом! Нехай ці святкові дні будуть  наповнені світлом, радістю, веселощами, душевним теплом та надією. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею та великими досягненнями

Читати